2023-2024 навчальний рік

Свято врожаю

Свято 1 вересня - День знань

2022-2023 навчальний рік

Де́нь довкі́лля — національне екологічне свято, яке відзначається щорічно в третю суботу квітня, починаючи з 1999 року.

21 листопада в нашій країні відзначають День гідності та свободи.

День працівникі́в осві́ти , або День учителя, — професійне свято працівників освіти України; відзначається щорічно в першу неділю жовтня.

2021-2022 навчальний рік

СВЯТО ВРОЖАЮ

Свято врожаю - свято, присвячений зібраному врожаю, родючості і сімейного благополуччю.

До цього часу завершуються польові роботи: жнива, вивезення хліба в клуні, прибирання льону.

Закладена основа добробуту сім'ї на майбутній рік.

У цей день вшановували і дякували Богородиці (Мати - Сиру-Землю) за зібраний урожай.

Вважається, що вона дає благополуччя, протегує землеробству, сім'ї та особливо матерям.

Учні нашої школи взяли активну участь у святкуванні

та  разом з класними керівниками та класоводами організували виставку робіт

День Вчителя

Професійне свято вчителів відзначається щорічно в першу неділю жовтня.У День вчителя заведено вітати вчителів та інших працівників освіти. Відомо, що святкувати та вшановувати вчителів у Світі почали ще у XIX столітті. У цей день було заведено вітати видатних представників цієї професії та згадувати історичні події у цій галузі. Праця вчителя дуже важлива і складна. Саме педагоги навчають, виховують і прищеплюють моральні цінності дітям – майбутньому країни.

Учні  11 класу, під керівництвом класного керівника Голубки Л.П.,

підготували святковий виступ  для педагогічних працівників нашої школи

з нагоди Дня вчителя

День фізичної культури і спорту

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізкультури та спорту. Ще в 1994 році Президент підписав відповідний Указ, офіційно заснувавши свято.

День фізкультури та спорту — справжнє свято краси та грації. Цього дня неможливо не пригадати таких великих українських спортсменів, як Володимир і Віталій Кличко, Олександр Усик, Яна Клочкова, Ганна Безсонова, Андрій Шевченко та багатьох інших зірок світового спорту, яких знають далеко за межами України.

Любіть спорт, бігайте, стрибайте, забивайте голи, рухайтеся! До речі, День фізкультури і спорту — непоганий привід вийти на пробіжку або записатися на плавання!

Наші вчителі фізичного виховання Геруша Н.І. та Феєр Р.І. підготували цікаві конкурси, змагання, провели виховні бесіди про великих спортсменів

Булінг

У 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу.До прийняття змін до законів щодо протидії булінгу (цькуванню) відповідальності за його вчинення в Україні не існувало. З прийняттям нового закону було запроваджено адміністративну відповідальність. Відтепер вчинення булінгу (цькування) стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу карається штрафом від 850 до 1700 грн або громадськими роботами від 20 до 40 годин.

На початку нового навчального року класний керівник  10 класу Добруник О.Ф.,   провела виховну бесіду на тему "#СтопБулінг".

"Майданчик привітань" - свято 1 вересня

1 вересня - День знань. Це перший дзвоник у школі і хвилювання, море квітів і білих бантів, і, звичайно, традиційні уроки миру. Це довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг.

В нашому закладі свято пройшло цікаво і красиво. Яскравий день став добрим стартом для нового навчального року в школі, учнівський та педагогічний колектив якої живе та працює під девізом "Успіх кожного - успіх усіх!"

День вишиванки

Всесвітній день вишиванки 2021 року відзначається 20 травня. Це свято етнічного стилю щорічно випадає на третій четвер останнього місяця весни.

Суть свята – заклик до кожного українця вдягти вишиванку і прийти в ній на роботу чи на навчання, показавши свою причетність до української культурної традиції.

Що означають кольори вишиванки

• Червоний – любов до людей, життя, радість, енергія сонця.
  • Білий – невинність, захист і оберіг від бід і пристріту.
  • Чорний – багатство і благополуччя.
  • Жовтий або золотий – мед і пшениця, достаток, благополуччя, радість.
  • Зелений – колір жінки.
  • Синій – колір неба і води, душевний спокій, зцілення від недуг.

Колектив Великоугольського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. прийняв активну участь у святкуванні Дня вишиванки. Було проведено виховні заходи, фотосесії  та флешмоби

День довкілля

День довкілля відзначають в Україні в третю суботу квітня щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від

6 серпня 1998 року

Колектив Великоугольського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. прийняв активну участь у прибиранні прилеглих територій біля закладу.

Лист Про повну загальну середню освіту

/uploads/editor/6589/443055/sitepage_2/files/lyst_pro_osvitu.pdf

Лист Щодо проведення підсумкового оцінювання